NPM KME N510056967AA Cable Bear
INFINITE AUTOMATION CO ., LIMITED
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : other
Model Number : N510056967AA
Place of Origin : Japan
MOQ : 1
Price : N/A
Payment Terms : L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Delivery Time : 3-5 working days
Packaging Details : carton with cushion
Speed : 90000CPH
Placement Accuracy : ±0.05mm
Vision System : High-resolution CCD camera
Condition : New
Features : 42,000 CPH placement capacity
Function : Automatic Screw
Operating Temperature : 15°C to 30°C
Feeder Type : Tape, Tray, Tube
Component Size Range : 01005 to 55mm x 55mm
Placement Speed : 25,000 CPH
Programming Software : Offline programming supported
PCB Size Range : 50mm x 50mm to 510mm x 460mm
Series : Screw Counting Machine Series
Contact Now
KME NPM N510056967AA Cable Bear
Product Overview
Specifications
Part Number
N510056967AA
Product Name
Cable Bear
Brand
KME NPM (Genuine OEM)
Application
Cable management for KME NPM SMT equipment
Compatible Machines
NPM series, AM100, VM series and related models
Material
High-strength engineering plastic
Operating Temperature
-10°C to 60°C